Niektóre z zastosowań wielkformatowego druku solwentowego:

Baner Atlas - Kocham Polsk� Baner - zwykle wykonywany
w postaci transparentu do zawieszenia na ogrodzeniach, budynkach, pomiędzy słupami czy latarniami. Zaletą jest duża łatwość transportu i zmiany miejsca ekspozycji.

Siatka (mesh)
- możliwości zastosowania takie same jak banera z tym, że częciowa przeźroczystość i przepuszczalność wiatru siatki czynią ją idealnym materiałem na wielkoformatowe reklamy na budynki lub rusztowania.

Reklama na pojazdach - to niezwykle efetowna i efektywna forma reklamy. Każdy pojazd o burtach sztywnych, profilowanych, oplandekowany czy oszklony może stać się jeżdżącą wizytówką firmy.

Reklama na budynkach. Siedziba Państwa firmy już od dziś może stać się wielkoformatową reklamą! Pełnokolorowa reklama na oszklonych elementach, wykonywana na foliach nieprzezroczystych lub też na perforowanych foliach okiennych z pewnością przykuje uwagę setek osób mijających codziennie siedzibę Państwa firmy.

Reklama podłogowa - pełnobarwne grafiki reklamowe przeznaczone do ekspozycji na podłogach, przede wszystkim bezpośrednio w miejscu sprzedaży.